GEBZE HURDACI

Atılım Metal Geri dönüşüm olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, Geri dönüşüm sektörünün vermiş olduğu katma değerin bilincinde olarak hareket ederek siz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz.
Firmamız Marmara bölgesinde üç ilimizde hurda geri dönüşüm tesisleriyle tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisanslı olarak çözüm ortağı olmaktayız.
Kocaeli-Gebze ilimizde kurmuş olduğu geri dönüşüm tesisiyle Gebze hurdacı ihtiyaçlarına profesyonel ekipman ve kadrosuyla siz değerli müşterilerimize Gebze hurda firmaları olarak hizmet veriyoruz.

Bizlere günün her saati müşteri destek hattımızdan ulaşabilir, Hurdacı ihtiyaçlarınız için ücretsiz danışmanlık ve ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Hurda Aldığımız Başlıca metal ve diğer gruplar arasında:Demir, Bakır, Alüminyum, Paslanmaz, Hurda Pleksi, Hurda Kompozit ve Hurda kablo gelmektedir.Ayrıca bunlara ilave olarak diğer metal hurdaları ve bilimum hurda malzemeler için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.
Fiyat teklifi için mail adresimiz info@atilimmetalhurda.com , Mail gönderirken lütfen açık adresinizi, Size ulaşacağımız bir irtibat numarası ve Satmak istediğiniz hurdaların çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarını göndermeyi unutmayınız.

Gebze Hurdacı

Kurumsal Web Tasarım Yeşil ELMA
Firmanın Web sitesinde, Güncel Hurda fiyatları , Hurda kompozit, Hurda paslanmaz, Hurda demir, hurda alüminyum, hurda bakır hakkında bilgiler ve fiyatlar yer almaktadır.