AVCILAR HURDACI

Atılım Geri Dönüşüm olarak  Avcılar Hurda Firması olarak faaliyet göstermekteyiz.Üç geri dönüşüm tesisimizden bir tanesi İstanbul Avrupa Yakası Avcılar İlçemizin Tahtakale Mahallesinde bulunmaktadır.

Açık adresimiz Tahtakale mah. Servis Sok. Avcılar/ İstanbul TELEFON:0532 395 97 24 Mail:info@atilimmetalhurda.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Geri Dönüşüm tesislerimiz Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu Tehlikesiz atık toplama ve Ayırma lisansları bulunmaktadır.Firma olarak Tesislerimiz, Ekipmanlarımız, Personellerimiz profesyonel olarak tüm lisans taşıma belgeleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
İşletmeleriniz de veya mülklerinizde bulunan hurdalar için Lütfen lisanslı firmalarla çalışınız.Lisanslı firmalar hem kanunlar çerçevesinde hareket ederek hizmet vermekte hemde hurdaların geri dönüşüm amacıyla bertarafını sağlayarak size ve ülkemize artı bir değer katmaktadır.

Değerli müşterimiz bizlere 0532 395 97 24 nolu müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilir hurdalar için fiyat teklifi alabilirsiniz.
Atılım Geri Dönüşüm olarak hurdaları en yüksek fiyattan almayı taahhüt ediyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Yeşil ELMA
Firmanın Web sitesinde, Hurda kompozit, Hurda paslanmaz, Hurda demir, hurda alüminyum, hurda bakır hakkında bilgiler ve fiyatlar yer almaktadır.