ATAŞEHİR HURDACI

Ataşehir 2008 yılında çevresinde bulunan diğer ilçerin kendi bölgesine yakın olan mahalleri alarak İstanbul Anadolu yakası ilçelerinden birisi olmuştur.Günümüz itibariyle gerek yerleşim alanlarının kalitesi, Gerekse sanayi bölgeleriyle yatırım ve iş sektörlerinin cazibe merkezlerinden bir tanesi olarak göz önüne çıkmaktadır.
Ataşehir hurdacı olarak hizmet vermekte olan firmamız T.C. Çevre ve Şehircilik bakanlığının Tehlikesiz atık ayırma ve toplama lisansı verdiği firmalardan bir tanesiyiz.İşletmeleriniz de bulunan hurdaların geri dönüşüm yaparak geri kazanım için Lütfen lisanslı kuruluşlar çalışınız.

Ataşehir Hurda Firması irtibat numaramız 0533 433 8829

Elinizde bulunan hurdalar için fiyat teklifi alabilirsiniz, Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.
Mail yoluyla irtibata geçip fiyat teklifi almak isteyen firmalar için info@atilimmetalhurda.com adresimizi kullanabilirsiniz.
Göndereceğiniz mail detayına mutlaka hurdaların bulunduğu açık adresi, Tahmini ağırlığı ve Resimlerini eklemeyi unutmayınız.

Kurumsal Web Tasarım Yeşil ELMA
hurda paslanmaz & hurda fiyatları
Firmanın Web sitesinde, Hurda kompozit, Hurda paslanmaz, Hurda demir, hurda alüminyum, hurda bakır hakkında bilgiler ve fiyatlar yer almaktadır.